BAL KARNAWAŁOWY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Z tej okazji 8 lutego na pięknie udekorowanej sali przedszkolnej pojawiły się kolorowe postacie . Dzieci przebrane były za: wróżki, królewny, biedronki, piratów, policjantów, strażaków, dinozaurów, piłkarzy itp. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i eksperymentach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Podczas odpoczynku przedszkolaki mogły  posilić się jedząc smakowity  poczęstunek  przygotowany przez niezawodne mamy.

Wszystkim zabawom towarzyszył śmiech i duża aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

/A.Zabiegała/