BEZPIECZNE WAKACJE

W związku ze zbliżającymi się wakacjami 11 czerwca 2019r. zostało zorganizowane w naszej szkole spotkanie z policjantem. Jego celem było przypomnienie wszystkim uczniom zasad bezpiecznego wypoczynku.

W trakcie prelekcji zebrani mieli okazję przypomnieć sobie, jak postępować, gdy potrzebujemy pomocy, w jaki sposób należy reagować w sytuacjach zagrożenia.

Podsumowaniem spotkania było wspólnie wypracowane stwierdzenie, że najważniejsze jest zachowanie rozsądku i troska o bezpieczeństwo własne oraz innych.

Dodatkowo, w ostatnich dniach przed wakacjami wychowawcy zorganizowali dla uczniów zajęcia na temat bezpiecznych wakacji, wzbogacone filmami, grami dydaktycznymi i prezentacjami multimedialnymi.