DZIEŃ BABCI I DZIADKA W STRZELCACH WIELKICH

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. Od wielu już lat ten dzień wpisany jest w kalendarz uroczystości szkolnych. Uroczystość z okazji tego święta odbyła się 14 stycznia 2016r.

Licznie przybyłych gości powitała pani dyrektor Dorota Jaszczowska oraz złożyła wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia.

Zaproszeni dziadkowie i babcie z uwagą podziwiali występy swoich wnucząt, którzy przygotowali wspaniały program artystyczny.

Uczniowie klas II i III wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Przedstawili oni scenkę bożonarodzeniową.
Polonez odtańczony przez uczniów klasy pierwszej rozpoczął uroczystość, na którą złożyły się życzenia, piosenki i inscenizacje.
W inscenizacji pt. ” Spotkanie z Nowym Rokiem” klasa I przekazała piękne życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.
Uczniowie klas starszych recytowali wiersze, przygotowali śmieszne scenki i taniec kowbojski.
Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z kl. II i III, którzy zaprezentowali przedstawienie pt: “Śpiąca królewna” .
Zespół folklorystyczny prowadzony przez pana Michała Pastucha i pana Stanisława Gurgula rozweselił swoim wspaniałym występem nasze kochane babcie i dziadków.
Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta nie tylko osiągają wspaniałe wyniki w nauce, ale również posiadają zdolności muzyczne oraz aktorskie.
Dużą pomoc w przygotowaniu tej uroczystości okazali rodzice. Zorganizowali poczęstunek dla przybyłych gości.
/D. Walas/
Skip to content