DZIEŃ BABCI I DZIADKA WE WRZĘPI

28 stycznia 2011 r. w naszej szkole zorganizowano Dzień naszych kochanych Dziadków i Babć. Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Szczurowa oraz Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska. Uroczystość zainaugurowała kierownik szkoły składając wiele ciepłych serdecznych życzeń.

Seniorzy z nutą uśmiechu obejrzeli występ swoich najmłodszych milusińskich, którzy z wielkim przejęciem śpiewali piosenki i recytowali wiersze przygotowane przez panią Danutę Laska. Rozbrzmiało głośne Sto lat, a każdy z Seniorów otrzymał misternie wykonane pod kierunkiem pani Lucyny Łaptas laurki.

Wiele emocji dostarczyli członkowie Warsztatów Teatralnych prowadzonych prze Małgorzatę Klich wystawiając głęboki w treść spektakl pt. “Dziewczynka z zapałkami”.

W rolę ubogiej dziewczynki wcieliła się Żaneta Jopek, wzruszając obecnych na sali. I w dzisiejszym świecie nie brakuje takich dzieci, które oczekują pomocy, a świat albo otwiera dla nich serca, albo milczy jak głaz…

W końcu przyszedł czas na uciechy dla ciała, czyli poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Stoły były zastawione ciastami i przystawkami. Nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

Skip to content