DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku 14 października w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, potocznie zwanej Dniem Nauczyciela.
Tradycyjnie uroczystość w naszej szkole uświetnili swoją obecnością: emerytowani nauczyciele i przedstawiciele rodziców.
Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Magdaleny Pudło przygotował akademię, podczas której w śmieszny sposób przedstawił „trudne” życie i odczucia uczniów na lekcjach. Nie mogło zabraknąć również wierszy i piosenek wyrażających piękne podziękowania i życzenia dla wszystkich nauczycieli.
Po gromkim „Sto lat” uczniowie wręczyli nauczycielom jesienne wrzosy.
Podczas apelu głos zabrała także pani dyrektor Dorota Jaszczowska, która mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczycieli. Podziękowała im za trud włożony w naukę i wychowanie uczniów oraz życzyła wielu sił na kolejne lata pracy.
Na zakończenie, glos zabrała przedstawicielka Rady Rodziców pani Alicja Maziarz. W imieniu wszystkich rodziców przekazała serdeczne życzenia dla nauczycieli i zaprosił ich na słodki poczęstunek.
W tym dniu uczniowie złożyli również życzenia swoim wychowawcom i przygotowali dla nich miłe niespodzianki.