DZIEŃ KOLORU CZERWONEGO WE WRZĘPI

17 luty to Dzień Koloru Czerwonego – tzw. Walentynki. Z tej okazji w oddziale przedszkolnym w Wrzepii odbyła się wspaniała impreza.

W tym dniu dominował czerwony kolor. Walentynkową imprezę rozpoczęła Małgorzata Klich recytując zabawny wiersz „Żuraw i czapla”. Dzieci niezwykle rozbawiły perypetie miłosne sympatycznej, choć trochę zarozumiałej, Czapli i miłego, ale niestety zupełnie niezdecydowanego, Żurawia.
Niektórzy przybrali kolor czerwony niemalże „od stóp do głów”. Wszyscy obdarowani zostali pięknymi walentynkowymi pracami plastycznymi. Inwencja i pomysłowość, a także umiejętności plastyczne i poziom pracy zespołowej całych rodzin – przeszły nasze wszelkie oczekiwania. Wszystkim Mamom, a nawet całym rodzinom dziękujemy.
Potem były tańce w rytm walentynkowych przebojów i zagadkowe quizy. Każdy w tym dniu został nagrodzony. Nie zabrakło, co zrozumiałe zważywszy na wyjątkowy dzień, znanych i lubianych piosenek np. „Wyginam śmiało ciało”, czy „ Ona tańczy dla mnie”.
Na koniec chłopcy mogli spróbować smacznego walentynkowego serca.
/M.Klich/