DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Nasze przedszkolaki, jak co roku obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione, misie. Jak wiemy jest to najlepszy przyjaciel, niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo “czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Misie małe i średnie a także misie olbrzymy, różowe, niebieskie, brązowe i kilkukolorowe, w ubrankach, z kokardami, w kapelusikach… Przyniesione przez dzieci, tego dnia stały się uczestnikami zabaw, konkursów, quizów.

Na zakończenie spotkania dzieci wyjadały słodziutki miodzik, który przygotowała pani Małgosia. Na pamiątkę tego dnia dzieci wykonały pracę plastyczną.

/M. Klich/