DZIEŃ RELACJI SPOŁECZNYCH

 31 maja 2021 roku został zorganizowany Dzień  Relacji Społecznych. Tego dnia  w naszej szkole wiele się działo. Celami imprezy było odbudowanie relacji społecznych po długim okresie nauki zdalnej oraz ułatwienie uczniom powrotu do nauki stacjonarnej i wspólne spędzenie czasu z rówieśnikami i nauczycielami. 

Od rana po raz pierwszy od wielu miesięcy szkoła wypełniła się gwarem i śmiechem wszystkich uczniów. Po pierwszym dzwonu w klasach organizowane były spotkania integracyjne, gry i zabawy. Ważnym punktem programu był zorganizowany na boisku szkolnym konkurs „Mam Talent”, podczas którego wszyscy chętni uczniowie zaprezentowali swoje zdolności. Były występy wokalne, muzyczne, sportowe, taneczne i zręcznościowe. Każdy pokaz nagradzany był gromkimi brawami. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali dyplomy i upominki. 
 
Miłą  atrakcją dla dzieci był poczęstunek przygotowany przez rodziców.
 
 
Dzień zakończył się  rozgrywkami sportowymi uczniów klas starszych. 
 
Podczas zabawy wszystkim dopisywały świetne humory, a z twarzy dzieci nie schodził uśmiech. Cieszymy się, że uczniowie mogli wspólnie bawić się i w miłej atmosferze spędzić czas  poza wirtualnym światem. 
 
 
Skip to content