DZIEŃ UŚMIECHU W PRZEDSZKOLU

2 października 2020 r. w naszym  Przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi.

W tym dniu rozmawialiśmy o naszych emocjach, głównie smutku i radości, których na co dzień doświadczamy. Ten dzień był również dobrą okazją aby przypomnieć dzieciom co trzeba robić aby mieć „zdrowy uśmiech”.

Zabawy z okazji Dnia Uśmiechu w jakich uczestniczyły przedszkolaki to: spacer po taśmie, która przedstawiała radosną minkę, zabawy ruchowe przy piosenkach, "Śmieszne minki" oraz zdjęcia z różnymi minkami, maskami, a także w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Był to naprawdę radosny dzień. Oby uśmiech gościł na twarzach Naszych przedszkolaków każdego dnia.