Laboratoria przyszłości: Wykorzystanie sprzętu w drugim półroczu.

18/06/2023

W drugim półroczu 2022/2023 roku w naszej szkole wykorzystano, podobnie jak w pierwszym półroczu, co najmniej raz każdy ze sprzętów zakupionych w ramach programu rządowego Laboratoria przyszłości. Czternastu nauczycieli korzystało z gogli VR, drukarki 3D, aparatu fotograficznego, mikrokontrolera, mikrofonu kierunkowego, gimbala, statywu, mikroportu, lutownicy lub lampy studyjnej. Podczas drugiego półrocza powyższy sprzęt wykorzystywany był na kilku różnych zajęciach dodatkowych rozwijających, zajęciach z ppp, informatyce, technice, j. polskim, j. angielskim, historii, wiedzy o społeczeństwie, edukacji informatycznej, chemii, plastyce, doradztwie zawodowym oraz podczas imprezy szkolnej i konkursu.

#Laboratoria przyszłości - informatyka
#Laboratoria przyszłości – informatyka