LEŚNY DZIEŃ DZIECKA

W ramach Otwartych Dni Lasu Pan leśniczy Adam Kwaśniak wspólnie z Radą Rodziców działającą przy PSP im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich zorganizował dla wszystkich uczniów „Leśny Dzień Dziecka”. Impreza miała miejsce w szałasie, który znajduje się w pobliskim lesie.

Po przybyciu na miejsce dzieci z zainteresowaniem słuchały opowiadania Pana Leśniczego o tajnikach lasu oraz obejrzały inscenizację ekologiczną przygotowaną przez klasę V pod kierunkiem pani Małgorzaty Książek.
Wśród leśnych atrakcji były także quizy o tematyce leśnej przygotowane przez dziewczyny z klasy VI i panią Małgorzatę Książek z ciekawymi nagrodami ufundowanymi przez Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska oraz konkursy sportowe, których zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez rodziców. Ponadto wszystkie dzieci otrzymały upominki, słodycze, lody i pyszne kiełbaski przygotowane przez rodziców.
Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała wszystkim dopisywały świetne humory.
Serdecznie dziękujemy Panu Leśniczemu Adamowi Kwaśniakowi, pracownikom Nadleśnictwa Bratucice i Radzie Rodziców za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy.
Skip to content