OGNISKO KLASY VI

W sobotę  03 października, w ciepły słoneczny dzień uczniowie klasy  VI wraz rodzicami i wychowawcą zorganizowali ognisko klasowe. Bardzo wyczekiwane było wspólne pieczenie smacznych kiełbasek. Wyjątkowy nastrój sprzyjał wspólnej zabawie. Uczniowie grali w piłkę wraz z tatusiami, którzy dawali z siebie wszystko.

Następnie rodzice wraz ze swoimi pociechami prezentowali swoje umiejętności w różnych konkurencjach: w wyścigu w workach, biegu pomiędzy pachołkami, przeciąganie liny – rodzice kontra dzieci. Był spacer po lasku, w którym chłopcy zebrali grzyby.

Spotkanie upłynęło w miłej i ciepłej atmosferze, nie  było czasu na nudzenie się, a wszystkim dopisywał bardzo dobry humor. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili, jednak wszystko co dobre szybko mija i trzeba było się pożegnać.

To sobotnie popołudnie na długo zostanie w pamięci uczniów.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie rodzicom, za upieczenie ciasta, a szczególne podziękowania za opiekę nad ogniskiem kierujemy dla pań z samorządu klasowego: pani Lidii Krzyściak, Annie Tworzydło oraz pani Fiołek, która zaprosiła nas na swoją posesję.

/B.Jankowska/