PIKNIK W PLENERZE WE WRZĘPI

Wielką niespodzianką w dniu 17 czerwca był piknik dla dzieci przygotowany przez rodziców. Wyśmienitą zabawą była przejażdżka po naszej miejscowości niewielkim wozem, którego ciągnęły dwa kucyki. Dzieci mogły asystować w czasie karmienia przesympatycznych zwierząt. Potem uczyliśmy się jazdy konnej na kucykach, ćwicząc przy tym odwagę i doskonaląc swoją sprawność fizyczną… szło nam coraz lepiej. Smacznym punktem imprezy były pieczone na ognisku kiełbaski i pyszne słodkości przygotowane specjalnie na tę okazję.

Zakończeniem pikniku było przejście na plac zabaw, gdzie wszyscy z radością korzystali z ulubionych urządzeń: karuzeli, zjeżdżalni, statku pirackiego, koników. Już dziś pragnęlibyśmy powtórzyć ten dzień.
/M. Klich/