POWITANIE WIOSNY

Uczniowie naszej szkoły z okazji Powitania Wiosny przygotowali wiosenny pokaz mody na wesoło. Zaprezentowali stroje z różnych kategorii. Pokaz zaczął się od klasycznej kreacji, także na wycieczki rowerowe, na chłodne dni, na rolki i na deskorolki, strój dzienny, na boisko oraz do piaskownicy.

Pokazano również kilka innych propozycji, z których można skorzystać w sezonie wiosennym. Był strój na każdą okazję: na wieczorne spacery, na dyskotekę, koncert rokowy, coś dla prawdziwych mężczyzn – strój militarny na biwak do lasu, strój Zorro oraz retro, czyli „Między nami jaskiniowcami”.

Nie zabrakło także propozycji dla zakochanych. W sezonie wiosna – lato 2018 obowiązują suknie ślubne i koniecznie adidasy dla pań, zaś dla panów – elegancki dres i oczywiście kapelusz.

Całą uroczystość uświetniły występy taneczny dziewczyn z klasy VII oraz wokalny Sylwii Rachwał.

Na zakończenie show wystąpił zespół taneczny prosto z Afryki.

W drugiej części Powitania Wiosny Samorząd Uczniowski  pod przewodnictwem Adriana Bernera zorganizował wybory Miss i Mistera Wiosny. Uczniowie klas młodszych brali udział w różnych konkurencjach.

W konkursie zwyciężyli Dawid Nawrot z klasy III oraz Kamila Samolej z klasy I.

Na koniec uczniowie klas młodszych ubrani na zielono zaśpiewali piosenkę o wiośnie, zaś uczniowie klas starszych ubrani na niebiesko zaśpiewali ułożone przez siebie piosenki o wiośnie na melodię „Gdzie strumyk płynie z wolna”.

Imprezę przygotowała Pani Bożena Jankowska.
/B. Jankowska/