ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW WE WRZĘPI.

Na uroczystość, która odbyła się w dniu 23 października 2007r przybyli rodzice oraz Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska.

[Rozmiar: 90020 bajtów]

To niezwykle ekscytujący dzień w życiu każdego pierwszaka. Już od samego rana, odświętnie ubrani, z wypiekami na twarzy nie mogli doczekać się tej ważnej chwili. Punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczął się program artystyczny przygotowany na tę okoliczność.
Pierwszaki nie pochwalają zachowania wyluzowanego i rozleniwionego Jacka. Zapewniły o swojej dużej wiedzy Panią Dyrektor.
W ramach uwiarygodnienia ich umiejętności do akcji wkroczyła Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków. Śnieżka uważnie obserwowała zadania wykonywane przez kandydatów na uczniów, a w wykonaniu ich pomogły krasnale.

[Rozmiar: 88583 bajtów]

Po poprawnym wykonaniu zadań i zdobyciu maksymalnej ilości kropek dla swoich biedronek ani Królewna Śnieżka, ani Pani Dyrektor nie miały wątpliwości , że kandydaci mogą złożyć ślubowanie i wstąpić w szereg uczniów PSP im. Tadeusza Kościuszki w Strzelcach Wielkich – Filii we Wrzępi.

[Rozmiar: 84510 bajtów]

Prawowitymi uczniami stali się:Dziadura Łukasz, Jarosz Arkadiusz, Klich Damian, Maślany Radosław, Policht Kacper oraz Solak Katarzyna.
Nad całością programu czuwała wychowawczyni Danuta Laska, a w przygotowanie scenografii włączyła się Pani Małgorzata Książek.

Skip to content