SPORTOWE POWITANIE WIOSNY

Nasza szkoła przystąpiła do akcji „Ćwiczyć każdy może” ogłoszonej przez MEN. Celem akcji jest uatrakcyjnienie zajęć wychowania fizycznego i rozszerzenie oferty zajęć sportowych pozalekcyjnych oraz promowania zdrowego trybu życia. W związku z tym z okazji powitania wiosny, już 20 marca odbyły się w naszej szkole nie tylko cykliczne imprezy, ale także dla uczniów zostały przygotowane atrakcje sportowe.
Korzystając z pięknej pogody dzieci z radością wzięły udział w marszobiegach zorganizowanych w pobliskim parku.
Następnie, dla chętnych przeprowadzona została lekcja aerobiku na świeżym powietrzu.
Na zakończenie zmagań sportowych uczniowie wzięli udział w grach i zabawach z różnymi piłkami.
Atrakcje sportowe na świeżym powietrzu sprawiły wiele radości wszystkim dzieciom.