SPOTKANIE NOWOROCZNE

4 lutego 2013r. bezpośrednio po Mszy Św. odprawionej w kościele parafialnym, wszyscy Seniorzy oraz Babcie i Dziadkowie uczniów PSP im. T. Kościuszki w Strzelcach Wielkich, udali się do Domu Ludowego uroczyste spotkanie z okazji swego święta.

Zgromadzonych gości powitała Pani dyrektor Dorota Jaszczowska, zapraszając na program artystyczny w wykonaniu uczniów oraz składając serdeczne życzenia noworoczne.

Miłe słowa do Seniorów skierował także Wójt Gminy Szczurowa Pan Marian Zalewski.

Po oficjalnym powitaniu i życzeniach, przed publicznością wystąpiły dzieci.

Klasy II i III wraz ze swoimi wychowawczyniami Danutą Laska i Lucyną Łaptas zaprosiły wszystkich na Jasełka. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Michał Pastuch, a piękne dekoracje Pani Małgorzata Książek. Wszyscy byli zachwyceni talentem młodych aktorów i ich zaangażowaniem w odgrywane role, a Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem zerkali na swoje wnuczęta ciesząc się ich sukcesami.

Na zakończenie zatańczył zespół folklorystyczny „Mali Strzelicanie” prowadzony przez Pana Michała Pastucha i Pana Stanisława Gurgula.


Po wzruszeniach duchowych przyszła kolej na ucztę cielesną, którą dla wszystkich przygotowały Panie ze szkolnej Rady Rodziców.

Spotkanie noworoczne było także wspaniałą okazją do wspomnień, rozmów wspólnego śpiewania. Minęło w miłej i ciepłej atmosferze. Wszyscy zebrani opuszczali salę uśmiechnięci, szczęśliwi i z nadzieją, że spotkają się za rok.

Społeczność szkolna dziękuje serdecznie wszystkim, którzy swą obecnością uświetnili to spotkanie.

Skip to content