SPOTKANIE WIGILIJNE

Corocznym zwyczajem naszej szkoły są spotkania wigilijne uczniów nauczycieli i rodziców. Już 19 grudnia zgromadziliśmy się w Domu Ludowym.

Po bogatej części artystycznej, na którą złożyły się inscenizacje pt: „ Magia Bożego Narodzenia”, „Dziewczynka z zapałkami” oraz „On przyszedł” przygotowanej ”przez uczniów klas I, III i VI Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Dorota Maj złożyły wszystkim świąteczne życzenia.

Następnie zgodnie z tradycją wszyscy uczestnicy spotkania wigilijnego łamali się opłatkiem i składali sobie serdeczne życzenia.

Tego dnia nie mogło zabraknąć także wspólnego kolędowania.

Bardzo dziękujemy Rodzicom, że znaleźli czas, by wspólnie świętować ze swoimi pociechami oraz zadbali o wigilijne potrawy i dekoracje stołów .
Biały obrus, sianko, opłatek, kolędy, wiele serdecznych życzeń, wspólny poczęstunek i miły nastrój być może zapadnie na długo wszystkim w pamięci.
Część artystyczną przygotowały panie Danuta Laska i Lucyna Laptas, o oprawę muzyczną zadbał pan Michał Pastuch, zaś scenografię wykonała pani Małgorzata Książek.
Skip to content