SPOTKANIE WIGILIJNE

Tuż przed przerwą świąteczną w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne całej społeczności szkolnej.

Na uroczystość przybył także Pan Wójt Gminy Szczurowa Pan Marian Zalewski oraz Rodzice.

W atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wprowadziło wszystkich zebranych przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów klas I, II i IV, pod kierunkiem Pań Danuty Laska i Lucyna Łaptas oraz pokaz grupy kolędniczej zorganizowany przez uczniów z klas starszych pod czujnym okiem Pani Janiny Strózik.

Występy uczniów wzbogacone były licznymi kolędami i pastorałkami przygotowanymi z uczniami przez Pana Michała Pastucha. Młodzi artyści zachwycili wszystkich swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami i świąteczną scenografią, w wykonanie której włączyła się Pani Małgorzata Książek.

Po części artystycznej świąteczne życzenia wszystkim zebranym złożyli Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska, Wójt Gminy Szczurowa Pan Marian Zalewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Oleksy oraz przedstawicielka społeczności uczniowskiej.

W atmosferze pełnej życzliwej radości nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości – łamanie się opłatkiem i składanie życzeń, po których wszyscy zebrani zasiedli do pięknie udekorowanych stołów, gdzie czekały wigilijne potrawy przygotowane przez Rodziców.

Tegoroczne spotkanie było wyjątkowe i dostarczyło zebranym przy wigilijnym stole niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie tego spotkania.