UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

1 września 2021 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2021/2022.  Zgodnie z tradycją uczniowie zebrali się w kościele na Mszy św. odprawionej w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców przez księdza proboszcza Stanisława Tabisia.

Po nabożeństwie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Spotkanie rozpoczęło się odśpiewaniem hymnu państwowego. Część artystyczną przygotowali uczniowie kl VII pod kierunkiem Pani Bożeny Jankowskiej i Pana Michała Pastucha.  Wspominali w niej tak ważne dla każdego Polaka wydarzenie, jakim jest 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. Uczniowie uczcili poległych, poprzez recytacje wierszy i śpiew patriotycznych piosenek.

W czasie inauguracji roku szkolnego głos zabrała także Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska, która powitała wszystkich uczniów, szczególnie pierwszoklasistów, nauczycieli, oraz rodziców oraz życzyła wszystkim sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

Na zakończenie spotkania uczniowie  wraz z wychowawcami udali się do szkoły, gdzie zostali zapoznani z organizacją roku szkolnego 2021/22.