WITAMY NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w naszej szkole odbyła się
4 września 2017r.

Tradycyjnie uczniowie zebrali się przed budynkiem szkoły, skąd wspólnie udali się do kościoła na Mszę św. odprawioną w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców przez księdza proboszcza Stanisława Tabisia.

Po nabożeństwie zostały poświęcone plecaki i przybory szkolne.

W Domu Ludowym uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego.
Później głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska, która powitała wszystkich uczniów, szczególnie pierwszoklasistów, nauczycieli, oraz rodziców. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor zwróciła szczególną uwagę na zmiany w nowym roku szkolnym, następnie życzyła wszystkim uczniom sukcesów w nauce, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z osiąganych wyników.
Podczas apelu na pierwszaków czekało nie tylko miłe powitanie, ale i upominki wręczone przez prowadzących.
Po części artystycznej przygotowanej przez klasy V i VII pod kierunkiem Pani Małgorzaty Książek uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie zostali zapoznani z organizacją roku szkolnego 2017/18.