WYBORY SUPER DZIEWCZYNY

Jak co roku 8 marca chłopcy z Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły wraz z opiekunem p. Magdaleną Pudło z okazji Dnia Kobiet przygotowali niespodziankę dla koleżanek. We wrześniu wybieraliśmy „Super Chłopaka”, więc przyszedł czas na wyłonienie „Super Dziewczyny”.

Podczas różnorodnych zabaw i konkurencji kandydatki z klas IV-VI mogły zawalczyć o tytuły super dziewczyny. Nasze kandydatki między innymi miały za zadanie z zawiązanymi oczami rozpoznać przyprawy oraz typowo męskie przedmioty i wyjaśnić do czego służą. Musiały wykazać się talentami plastycznym podczas rysowania karykatur, zaś tanecznym przy prezentowaniu tańca. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy. Wszystkie „kobietki” z zaangażowaniem brały udział w konkurencjach i stawały do rywalizacji.

Zwyciężczynią okazała się Marcelina Kosała z klasy VI,
która otrzymała tytuł SUPER DZIEWCZYNY SZKOŁY.
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZDOBYCIA TYTUŁU!!!

Wszystkie uczestniczki konkursu za wspaniałą zabawę otrzymały drobne upominki, zaś Panie dostały od chłopców roże,a dziewczyny lizaki.