WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY TRZECIEJ Z RODZICAMI

21/09/2022

 

 WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY TRZECIEJ Z RODZICAMI

      7 września 2022r uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawcą oraz rodzicami udali się na wycieczkę do Ciężkowic. Zwiedziliśmy Skamieniałe Miasto oraz Park Zdrojowy w Ciężkowicach. Po Skamieniałym Mieście oprowadziła nas pani Przewodnik – Animator, która przybliżyła nam legendę związaną z powstawaniem Ciężkowic, Skamieniałego Miasta oraz postać związanego z Ziemią Ciężkowicką Ignacego Jana Paderewskiego. W czasie wędrówki uczestnicy, pracując w grupach wykonywali wiele ciekawych zadań oraz zdobywali punkty, które miały za zadanie wyłonić zwycięzców turnieju. Walka była bardzo wyrównana. Zarówno uczniowie jak i mamy wykazywały się dużą wiedzą, spostrzegawczością i sprytem. 
       Ogromne wrażenie  zrobił na wszystkich Wąwóz Czarownic i Wodospad Ciężkowicki. Dużą niespodzianką był również Park Zdrojowy, który oferuje wiele atrakcji, m.in. ogrody wodne, plac zabaw, tężnię solankową, a także ogród sensoryczny.
       Piękna, słoneczna pogoda, niezapomniane widoki, ciekawe atrakcje, wspólne zabawy, a także wspaniałe samopoczucie wszystkich uczestników z pewnością przyczyniły się do tego, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
     Już marzymy o kolejnym wspólnym wypadzie!
/D.Laska/
Skip to content