WYCIECZKA KLAS MŁODSZYCH DO RABKI

18 maja 2016r. klasy I-III pojechały na wycieczkę do parku zabawy i rozrywki „Rabkoland” w Rabce Zdroju.

Przed rozpoczęciem zabawy dzieci udały się na spotkanie z garncarzem , który w ciekawy sposób przybliżył im tajniki ginącego zawodu. Ponadto wszyscy chętni mogli spróbować samodzielnie ulepić gliniane naczynie.

W Rabkolandzie czekał na uczestników wycieczki przewodnik, który poprowdził wszystkich „Bajkową ścieżką” .

Następnie uczniowie mogli do woli korzystać z m.in. karuzeli, gokartów, samochodzików, pontonów, domu śmiechu, pałacu strachu i wielu innych atrakcji. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Było przy tym wiele śmiechu, zabawy, a czasem i strachu. W „odwróconym domu” świat stanął na głowie, jakby nie było grawitacji, a na zwiedzających działały tajemnicze moce…

Wszystkim dopisywały humory, a nawet brzydka pogoda nie zepsuła dobrej zabawy. Czas upłynął w miłej atmosferze, dlatego wszyscy uczestnicy wycieczki z żalem udali się w drogę powrotną do domu. Ale kto wie, może wkrótce tutaj wrócimy!