ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Uroczystość podsumowującą osiągnięcia uczniów szkoły z ostatnich 10 miesięcy ich wytężonej nauki poprzedziła Msza Św. w kościele parafialnym.

Po jej zakończeniu nauczyciele i ich wychowankowie udali się do szkoły na część oficjalną uroczystości, która rozpoczęła się od przekazania przez uczniów klasy szóstej sztandaru szkoły uczniom klasy piątej.

Zgonie z tradycją naszej szkoły klasa szósta pożegnała się z nauczycielami i młodszymi kolegami.

W tym roku szóstoklasiści zaprosili zebranych na galę, w czasie której wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali nagrody.

Potem nadszedł czas pożegnania starszych kolegów przez klasę piątą i wręczenia im upominków.

Ważnym akcentem uroczystości było wręczenie statuetki „Super Uczeń 2009” Paulinie Walas (średnia ocen 5,8).

Następnie absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy ukończenia szkoły, a osby z najwyższymi średnimi ocen nagrody książkowe.

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły rodzice wyróżnionych uczniów klasy szóstej otrzymali listy gratulacyjne.

W czasie trwania apelu Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz frekwencji.

Nagrodzono młodych sportowców, członków samorządu uczniowskiego i najlepszych czytelników szkolnej biblioteki.

Pani Dyrektor podziękowała także rodzicom za pracę na rzecz szkoły. Wręczyła statuetkę „Tadeuszka” Pani Beacie Struzik.

Zostały wręczone także podziękowania rodzicom absolwentów.

Absolwentami nasze szkoły w roku szkolnym 2008/2009 zostali: Gałek Justyna, Hanek Sonia, Jarosz Mateusz, Kotelon Piotr, Kuciel Urszula, Łaptas Justyna, Oleksy Elżbieta, Policht Barbara, Policht Gabriela, Rzeźnik Tomasz, Skura Kamil, Solak Tomasz, Struzik Mariusz, Walas Paulina, Wilk Tomasz, Włusek Alicja.

Nadeszły upragnione wakacje, na które każdy uczeń czeka przez całe 10 miesięcy (teoretycznie rzecz ujmując) żmudnej pracy. Z uroczystości wszyscy wychodzili zadowoleni i dumni ze swoich osiągnięć. Teraz mają czas na odpoczynek. Niech żyją wakacje!

Skip to content