Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca. 26 czerwca uczniowie przybyli, by uroczyście zakończyć ten wyjątkowy pod wieloma względami rok. Nie był on łatwy, lecz pełen wyzwań związanych z pandemią koronawirusa i zdalnego nauczania.Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego wszyscy mieli okazję spotkać się ostatni raz przed wakacjami. Ze względów bezpieczeństwa uroczystość została podzielona na kilka etapów.

Jako podsumowanie zakończonego roku szkolnego, z przyjemnością przedstawiamy uczniów wyróżnionych w tym roku szkolnym.

Wszyscy uczniowie klas I – III odebrali wyróżnienia za systematyczną pracę.

Świadectwa z wyróżnieniem w starszych klasach otrzymali:

klasa IV:

Emilia Kordecka

Julia Kras

Amelia Wilk

Kalina Zabiegała

Wiktor Solak

Kinga Berner

Patryk Jakubowski

klasa V:

Kamil Igielski,

Natalia Przybyło

Wiktor Łaptas

Igor Strózik

Nadia Krzyściak

Krystian Fiołek

klasa VI:

Karolina Stachowicz ( z najwyższą średnią ocen w szkole 5:92 )

Alan Skrzyński

Irma Profus

Brajan Jaroszek

Aleksandra Nowak

Arkadiusz Cebula

Julia Młynarczyk

klasa VII:

Małgorzata Drabik

Wiktor Wilk

Filip Oleksy

Kamil Rogóż

klasa VIII:

Adrian Berner

Magdalena Czesak

Natalia Bawół

Marlena Maj

Wyróżnienia za najlepsze osiągnięcia w sporcie w latach 2015-2020:

klasa VIII:

Natalia Bawół

Eryk Kozak

Adrian Nicpoń

Adrian Cierniak

Krzysztof Mundała

Wiktor Rzeźnik

Wyróżnieni za aktywną pracę na rzecz Samorządu Uczniowskiego i Szkolnego Koła Wolontariatu:

Marlena Maj

Adrian Berner

Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska wręczyła nagrody uczestnikom za udział w konkursie plastycznym pt. Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz organizowanym przez KRUS.

Nagrodę za I miejsce otrzymał:

Piotr Kępa kl. II

Wyróżnienie w konsursie otrzymała:

Wiktoria Jakubowska kl. III

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Nagrody za udział w konkursie Czysta Małopolska uczestnikom wręczyła Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska.

Laureatem I miejsca w etapie wojewódzkim został Filip Kłyś kl. II

Wyróżnienie otrzymała Wiktoria Młynarczyk kl. III

W roku szkolnym 2019/2020 statuetka

"Super Absolwenta 2020" trafiła do Adriana Bernera

/

Listy Gratulacyjne otrzymali rodzice wyróżnionych uczniów klasy VIII: Cecylia Bawół, Karol Berner, Dorota Czesak, Dorota Maj.

Listy z podziękowaniami dla rodziców uczniów klasy VIII za pracę na rzecz szkoły otrzymali: Cecylia Bawół, Beata Kozak, Dorota Maj, Maria Mundała, Małgorzata Oleksy, Joanna Rzeźnik, Marian i Helena Filipscy.

W roku szkolnym 2019/2020 naszą szkołę pożegnali:

( I rząd od lewej ) Marlena Maj, Eryk Kozak, Adrian Berner, Natalia Bawół, Weronika Augustynek, Magdalena Czesak

( II rząd od lewej ): Francesco Vellotti, Adrian Nicpoń, Adrian Cierniak, Krzystof Mundała, Karol Oleksy, Wiktor Rzeźnik.

Wychowawcą klasy była pani Magdalena Pudło.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom sukcesów edukacyjnych, a wszystkim dzieciom uczęszczającym do naszej szkoły życzymy bezpiecznych wakacji oraz rozpoczęcia nauki w wrześniu w tradycyjnej formie.