ZAKOŃCZENIE ROKU W PRZEDSZKOLU

21 czerwca 2018r. odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

Uroczystość rozpoczęła się od „Poloneza”  zatańczonego przez dzieci. Następnie były wiersze i piosenki. Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Przyszedł też czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Życzymy dzieciom opuszczającym przedszkole  wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim bezpiecznych i radosnych wakacji.

/A. Zabiegała/