DZIEŃ RODZINY WE WRZĘPI

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi.

Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze i śpiewały piosenki.

Następnie dzieci wręczyły rodzicom prezenty, które same wykonały.

Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Kolejnym etapem tego szczególnego dnia była wspólna zabawa i konkursy były m.in. wyścigi z balonami, szukanie rodziców, przeciąganie liny, łowienie ryb  i wielkie portrety małych przedszkolaków.

Całe spotkanie przebiegło w miłej i rodzinnej atmosferze. Rodzice byli wzruszeni i dumni ze swoich pociech.

Uroczystość z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyła wszystkim wiele radości i szczęścia.

/A. Zabiegała/