KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ

Tradycją w naszej szkole są różne konkursy związane ze świętami. Tegoroczny konkurs ogłoszony przez SU odbywał się pod hasłem „Najpiękniejsza bombka choinkowa”. Wszyscy uczniowie z zapałem wykonywali swoje prace, starając się, aby to ich bombka zachwyciła wszystkich.

Uczestnicy konkursu stanęli na wysokości zadania i przynieśli przepiękne, pomysłowe bombki. Estetyka i pomysłowość prac wprawiły wszystkich w podziw, dlatego wybór tej najpiękniejszej ozdoby okazał się bardzo trudny, gdyż wszystkie prace zasługiwały na uznanie.

Po podliczeniu głosów okazało się, że w kategorii klas młodszych:
I miejsce zdobyli Arkadiusz Solak i Wiktor Rzeźnik, II miejsce zajęli Wiktor Wilk, Agnieszka Solak, Adrian Berner, Mateusz Waśniowski i Julia Boryś, zaś III Łukasz Opioła, Kamila Jarosz, Natalia Bawół, Daniel Mundała, Marcelina Kosała, Krzysztof Mundała i Karolina Oleksy.

W kategorii klas starszych:
I miejsce przypadło Żanecie Jopek i Sandrze Solak, II miejsce zdobyli Weronika Rębacz, Adrian Rachwał i Patrycja Worek, a III Krystian Pudełek, Zuzanna Cupał, Michał Caban, Agnieszka Krzeczowska, Karolina Moskal i Izabela Opioła.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!