WYCIECZKA KLAS MŁODSZYCH

28 maja 2012r. przy pięknej, wręcz upalnej pogodzie, 63-osobowa grupa uczniów z klas młodszych ze Strzelec Wielkich i Wrzępi, wybrała się na wycieczkę do Inwałdu i Zatoru. Celem i głównym punktem programu był Park Miniatur oraz plac rozrywek i zabaw w Inwałdzie.

Po obejrzeniu miniaturowych budowli dzieci stwierdziły, że zwiedziły już prawie wszystkie zakątki świata. Imponujący Plac Św. Piotra , Krzywa Wieża w Pizie, Mur Chiński, Statua Wolności -to tylko niektóre z budowli, które można było podziwiać. Wędrując po Polsce dzieci zwiedziły m.in. Stadion Narodowy w Warszawie, Sukiennice, Poznań, Zamość, wykąpały się w Morzu Bałtyckim i zdobyły najwyższy szczyt Tatr. Ale największą frajdę mieli uczniowie podczas szaleństw na karuzelach i zjeżdżalniach.

Drugim punktem wycieczki był Zator, gdzie dzieci zwiedziły Park Ruchomych Dinozaurów, poznając ich wygląd, trudne dla wielu osób nazewnictwo oraz wesoło bawiły się w Lunaparku.

Wycieczka była wspaniałym, niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich i pozostanie długo w pamięci dzieci.
Dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy PSP w Strzelcach Wielkich za dofinansowanie uczniom ze Strzelec Wielkich tak wspaniałej wycieczki.