ZABAWA ANDRZEJKOWA

Dnia 17 listopada 2012 roku w Domu Ludowym w Strzelcach Wielkich odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Ziemi Strzeleckiej Złoty Kłos, na którą zaproszone zostały wszystkie dzieci. Cała impreza rozpoczęła się o godzinie 14.00 i trwała do 19.00.
Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej części artystycznej.
Głównym punktem uroczystości było ogłoszenie wyników konkursu na logo Stowarzyszenia Ziemi Strzeleckiej Złoty Kłos oraz wręczenie nagród wszystkim uczestnikom przez przedstawicieli sponsorów-Nadwiślańską Grupę Działania „E.O.CENOMA”. Do konkursu zostało zgłoszonych 15 prac, spośród których komisja wyłoniła laureatów.
Na I miejscu znalazło się logo przygotowane przez Sandrę Solak, na drugim praca Weroniki Solak, zaś trzecie miejsce zdobyła Kinga Daniel.
Pozostałe prace zostały wyróżnione.
Organizatorzy przygotowali także dla wszystkich dzieci poczęstunek i zapewnili doborową orkiestrę. Uczestnikom zabawy nie brakowało energii podczas tańców i zabaw andrzejkowych.
Tego wieczoru nie zabrakło także wróżb przygotowanych przez dziewczyny z klasy VI. Przy dobrej muzyce, czas płynął szybko, teraz czekamy, czy wróżby się spełnią ……
Zabawa zakończyła się pokazem tańca z ogniem w wykonaniu członków Stowarzyszenia Inicjatyw Niebanalnych AKTYWATOR.
Dziękujemy Stowarzyszeniu Ziemi Strzeleckiej Złoty Kłos za zorganizowanie wszystkim dzieciom wspaniałej zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejną taką imprezę.