Bal karnawałowy z Babcią i Dziadkiem

31 stycznia w oddziale przedszkolnym zorganizowana została uroczystość         z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci pod okiem nauczycielki przygotowały przedstawienie pt. „Jak babcia dziadka poznała?”.

Na koniec przedstawienia przedszkolaki wręczyły babciom i dziadkom laurki. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę       i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Ostatnią częścią tego dnia była zabawa karnawałowa dla dzieci. Wszystkie dzieci przebrane były w wybrane przez siebie stroje karnawałowe. W trakcie zabawy karnawałowej dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zabawach przygotowanych przez dziewczyny z wolontariatu z Publicznej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich. Babcie, dziadkowie i przedszkolaki wzięli udział m.in. w: „Stary Niedźwiedź”, „Kaczuszki” itp.

To była wspaniała integracja całej społeczności przedszkolnej.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna uroczystość         i zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy.