Bezpieczne ferie

W piątek 24 stycznia 2020r, w ostatnim dniu nauki  przed feriami zimowymi do naszej szkoły został zaproszony przedstawiciel policji Pan Dariusz Czesak, który przypomniał zasady bezpieczeństwa związane z zimowym wypoczynkiem. Przypomniał także o zachowaniu ostrożności w kontaktach z obcymi i podczas korzystania z Internetu.

W ostatnich dniach nauki w  szkole odbywały się także inne zajęcia mające na celu uświadomienie dzieciom jakie zagrożenia mogą pojawić się podczas zimowego wypoczynku, korzystania z Internetu i zabaw w domu oraz jak szukać wtedy pomocy. Uczniowie klas  młodszych omawiali te zagadnienia na zajęciach w ramach akcji „Dzieci uczą rodziców” i „Klub Bezpiecznego Puchatka” oraz podczas warsztatów z udziałem PPP w Brzesku, zaś uczniowie klas starszych podczas lekcji wychowawczych.