DZIEŃ BABCI I DZIADKA WE WRZĘPI

 Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a  powodem takiej atmosfery jest  obchodzony  w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka.

20 stycznia przybyli do przedszkola nasi najukochańszy dziadkowie i babcie. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na ciepłe danie, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowane przez rodziców ciepłe danie.

Dopełnieniem uroczystego spotkania była zabawa karnawałowa dla dzieci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach z chustą animacyjną oraz tańcach.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości wychowankom.

 /A. Zabiegała/

 

Skip to content