GRA TERENOWA – PODCHODY

23 czerwca w ramach lekcji wychowania fizycznego uczniowie kl. III pod okiem wychowawczyni M. Klich i pani pedagog Wioletty Grudzień uczestniczyły w grze terenowej– Podchody. Gra przeprowadzona była w pobliżu szkoły i przebiegała uliczkami Strzelec Wielkich.  Uczniowie świetnie się spisali tropiąc kolejne zagadki i rozwiązując różne zadania, co zachęcało ich do integracji. To była doskonała forma poszerzenia umiejętności obserwacji, orientowania się w terenie, doskonalenia samodyscypliny, kształtowania właściwych cech charakteru i woli. Zadania przygotowane dla każdej z grup w postaci listów zawierających tajemnicze wskazówki, kolejno doprowadzały do wywiązywania się z kolejnych zadań. Podczas gry dopisywała nie tylko piękna pogoda, ale też dobre humory i świetna zabawa, a trzecioklasiści zapamiętają tę lekcję na długo.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w grze terenowej i gratulujemy sukcesów!
Zachęcamy także do ciągłego odkrywania i poszukiwania rozwijających przygód w okresie wakacyjnym.
/M.Klich/