POWIATOWE TARGI EDUKACYJNE 2022

15 marca 2022 roku ósmoklasiści wraz z wychowawczynią i panią Agatą Polak uczestniczyli w Powiatowych Targach Edukacyjnych zorganizowanych przez Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku. W hali sportowej „Zielonki” swoją ofertę edukacyjną prezentowały szkoły ponadpodstawowe i placówki związane  z oświatą z terenu  Powiatu Brzeskiego. Uczniowie zapoznali się kierunkami kształcenia w roku szkolnym 2022/2023. Rozmawiali z uczniami i nauczycielami reprezentującymi poszczególne szkoły średnie. Obejrzeli przygotowane przez placówki stoiska, prezentacje, multimedialne urozmaicenia, fragmenty kronik. Następnie udali się na zwiedzanie ZSTiB. Poznali  bazę lokalową szkoły, obserwowali, jak wygląda codzienna edukacja na warsztatach, m.in.: gastronomii, mechatroniki, informatyki i mechaniki.

/E.Stec/