PROGRAM “BEZPIECZNA JAZDA” DLA KLASY IV

Program „Bezpieczna Jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy”

W bieżący roku szkolnym uczniowie klasy czwartej wzięli udział w programie „Bezpieczna Jazda. Karta rowerowa – moje pierwsze prawo jazdy”, którego głównym celem jest propagowanie wiedzy na temat zasad ruchu drogowego oraz zwiększanie świadomości w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Dzięki hojności sponsora – firmy McDonald’s Polska – każdy uczeń klasy czwartej otrzymał materiały edukacyjne w postaci ćwiczeń do zajęć wychowania komunikacyjnego. Materiały te pomogły uczniom w przygotowaniu się do egzaminu na kartę rowerową.
Dodatkowym celem programu, jest zachęcanie do noszenia elementów odblaskowych, dzięki którym jesteśmy lepiej widoczni na drodze, dlatego na zakończenie programu, każdy uczeń otrzymał kamizelkę i opaskę odblaskową. Miejmy nadzieję, że tak pięknie jak na zdjęciu będą prezentować się również na drodze.
Uczniowie klasy czwartej dziękują sponsorowi za ćwiczenia i elementy odblaskowe.
Więcej o programie na stronie http://www.bezpiecznajazda.com.pl/