SPOTKANIE WIGILIJNE

W świątecznej atmosferze 18 grudnia w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne całej społeczności szkolnej. Spotkanie to było okazją do wspólnego przeżycia wydarzeń, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu.

W świąteczny nastrój wprowadzili zgromadzonych uczniowie klasy III jasełkami, zaś klasa II przygotowała inscenizację o św. Mikołaju w języku angielskim.

Część artystyczną wzbogacił występ Karoliny i Emilii z klasy IV.

Młodzi artyści zachwycili swoimi umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami i świąteczną scenografią.

Po części artystycznej rozpoczęły się życzenia, które zapoczątkowała Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska. Życzyła wszystkim zebranym zdrowych, spokojnych świąt, pomyślności i spełnienia marzeń, uczniom zaś bardzo dobrych wyników w nauce, zdrowia oraz bogatych prezentów od pod choinką.

Do życzeń dołączyła się przewodnicząca Rady Rodziców Pani Halina Młynarczyk.

W atmosferze pełnej życzliwej radości nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości – łamanie się opłatkiem i składanie życzeń, a następnie wszyscy zebrani zasiedli do poczęstunku przygotowanego przez Radę Rodziców.

Następna tak piękna Wigilia już za rok!

Dziękujemy Radzie Rodziców za organizację spotkania wigilijnego.

Część artystyczną przygotowały panie Małgorzata Klich i Ewa Sokołowska-Piecuch.