WIGILIA W PRZEDSZKOLU

W naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć rytuału ubierania choinki.

Tuż przed Wigilią przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki. Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy kolorowe światełka przy choince ustawiliśmy szopkę. Z kolei kilka dnia później tj.  20.12.2017r. odbyła się w przedszkolu Wigilia.

Spotkanie rozpoczęło się modlitwą oraz czytaniem fragmentu z Pisma Świętego przez ks. Józefa Sadowskiego. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, śpiewanie kolęd oraz wspólny obiad wigilijny i słodki poczęstunek.

Takie podniosłe chwile utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych.
Wszystkim dzieciom, ich rodzinom i przyjaciołom  Przedszkola życzymy prawdziwie rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych radością, nadzieją  i miłością oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2018.
/A. Zabiegała/