WITAMY ROK SZKOLNY 2018/2019

3 września 2018 r. uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019.

Zgodnie z tradycją uczniowie zebrali się przed budynkiem szkoły, skąd wspólnie udali się do kościoła na Mszę św. odprawioną w intencji uczniów, nauczycieli i rodziców przez księdza proboszcza Stanisława Tabisia.

Po Mszy św. nastąpiło poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych.

Po nabożeństwie wszyscy zebrani udali się do  Domu Ludowego, gdzie miało miejsce oficjalne rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Spotkanie rozpoczęło się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewania hymnu państwowego.

Część artystyczną przygotowali uczniowie pod kierunkiem Pani Danuty Laska.  Wspominali w niej tak ważne dla każdego Polaka wydarzenie, jakim jest rocznica wybuchu II wojny światowej oraz pożegnali wakacje i z humorem powitali nowy rok szkolny.

W czasie inauguracji roku szkolnego głos zabrała także Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska, która powitała wszystkich uczniów, szczególnie pierwszoklasistów, nauczycieli, oraz rodziców oraz życzyła wszystkim sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

Na zakończenie spotkania uczniowie  wraz z wychowawcami udali się do klas, gdzie zostali zapoznani z organizacją roku szkolnego 2018/19.

Rok szkolny 2018/2019 uważamy za rozpoczęty!!!