ZABAWA WALENTYNKOWA

Jak co roku w ostatnich dniach karnawału wszystkie dzieci tłumnie zjawiły się w Domu Ludowym na zabawie zorganizowanej przez Radę Rodziców. Tegoroczny bal odbył się 14 lutego 2015r.

Zgodnie z tradycją impreza rozpoczęła się od występu przygotowanego przez członków koła teatralnego prowadzonego przez Panią Dorotę Walas, którzy w tym roku przedstawili inscenizację „Miłość niejedno ma imię”.
Widzowie mogli zobaczyć jak w dawnych czasach i współcześnie wyrażano sobie uczucia .
Pani Ewa Sokołowska – Piecuch, w ramach projektu, przygotowała z uczniami klasy trzeciej inscenizację „Na angielskim zamku”. Uczniowie na zajęciach gromadzili słownictwo wokół tego tematu, wraz z nauczycielem i rodzicami przygotowali stroje i rekwizyty. Uczniowie przedstawili tę inscenizację w języku angielskim.
Po części artystycznej przyszedł czas na poczęstunek i zabawę przy muzyce, o którą jak zawsze zadbali Rodzice.
Wszystkie dzieci dziękują Rodzicom za zorganizowanie wspaniałej zabawy karnawałowej.