PROJEKT “KAŻDY MOŻE BYĆ ARTYSTĄ” KLASY III

Projekt „Każdy może być artystą” realizowany był w klasie trzeciej. Zadania rozpoczęto w październiku. Uczniowie pracowali w grupach.

Grupa I – Natalia Bawół, Marlena Maj, Francesco Vellotti, Karol Oleksy
Grupa II – Weronika Augustynek, Magdalena Czesak, Eryk Kozak, Adrian Cierniak, Adrian Berner
Grupa III – Magdalena Wilk, Adrian Nicpoń, Krzysztof Mundała, Wiktor Rzeźnik, Hubert Jarosz
Wykonali różne dekoracje jesienne, które ozdabiały klasę.
W ramach projektu klasę trzecią odwiedziła babcia jednego z uczniów pani Halina Oleksy, która pokazała uczniom i nauczyła ich jak można zrobić bukiet róż z liści klonu.
W grudniu uczniowie wykonali dekoracje świąteczne do klasy. Wykorzystali materiały zebrane jesienią na przykład: liście, szyszki.
Na wystawce w klasie zawieszone są prace plastyczne, które wykonali różnymi technikami.
Razem z rodzicami uczniowie zrobili kukiełki do baśni „O dwunastu miesiącach”, które zostało zaprezentowane uczniom kl. I i II oraz dzieciom z przedszkola. Uczniowie świetnie znali swoje role i wspaniale odegrali je przed widownią.
Uczniowie świetnie znali swoje role i wspaniale odegrali je przed widownią.