ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Po długich dziesięciu miesiącach nauki, dnia 26 czerwca 2015r., zakończył się kolejny, pracowity rok szkolny.
Był to czas nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań.

Tego dnia już o godzinie 8.00 uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się na uroczystej Mszy św. odprawionej w kościele parafialnym przez księdza proboszcza Stanisława Tabisia.

Następnie wszyscy zebrani udali się na uroczysty apel, podczas którego uczniowie klasy VI przekazali sztandar szkoły reprezentantom klasy V.

To był szczególny dzień dla szóstoklasistów. Pożegnali oni grono pedagogiczne i swoich młodszych kolegów. Absolwenci przygotowali program słowno – muzyczny, w którym to po raz ostatni zaprezentowali swoje zdolności artystyczne. We wzruszających i humorystycznych słowach przekazali słowa wdzięczności za długie lata przebywania w gronie, które dawało im poczucie bezpieczeństwa, pozwalało na rozwijanie osobowości i wspierało w potrzebie.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły uczniowie klasy V w imieniu wszystkich uczniów pożegnali starszych kolegów, dziękując za wspólnie spędzone lata oraz życząc im powodzenia w nowej szkole. Na pamiątkę wręczyli także upominki.

Podczas uroczystości zakończenia. Dyrektor szkoły, pani Dorota Jaszczowska podsumowała kończący się rok szkolny oraz wręczyła liczne nagrody, wyróżnienia i dyplomy.

Uczniowie, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.
Dla absolwenta z najwyższą średnią ocen przyznawana jest dodatkowa nagroda. W tym roku troje uczniów zdobyło średnią 5,27 i otrzymali oni statuetki „Super Uczeń 2015”.
Statuetki „Super Uczeń 2015” trafiły do
Bartosza Kozaka, Julii Kuciel, Weroniki Rębacz.
Serdecznie gratulujemy!!!
Rodzice wszystkich wyróżnionych uczniów klasy VI otrzymali listy gratulacyjne.
Rodzicom, którzy pracowali społecznie na rzecz naszej szkoły również zostały wręczone podziękowania.
Ważnym akcentem uroczystości było wręczenie
Statuetki “Tadeuszka” Pani Elżbiecie Rębacz
w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.

Ponadto zostały wręczone nagrody za wzorową frekwencję, pracę w Samorządzie Uczniowskim, systematyczne oszczędzanie w SKO, wysokie wyniki w czytelnictwie.

Uczniowie klasy VI otrzymali nagrody za wysokie wyniki sportowe.
Uczniowie klasy I z dumą prezentowali swoje pierwsze świadectwa.
Nagrodzonym uczniom gratulujemy, a wszystkim życzymy , aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, bogate w fantastyczne przygody, spotkania z interesującymi ludźmi, ale przede wszystkim bezpieczne.

Tym, którzy opuścili dziś mury naszej szkoły życzymy samych sukcesów.
Szkolne mury w roku szkolnym 2014/2015 opuścili:
(stoją od lewej) Simone Rogowski, Mateusz Oleksy, Hubert Gonciarczyk, Krystian Czaja, Seweryn Cholewka, Bartłomiej Domagała, Adrian Rachwał, Krystian Pudełek , Michał Caban, Damian Fiołek, Bartosz Kozak, Bartłomiej Wałcerz
(klęczą od lewej) Gabriela Worek, Karolina Moskal, Julia Kuciel, Weronika Rębacz, Justyna Cierniak, Katarzyna Kordecka, Aleksandra Latuszek, Aleksandra Gurgul

Skip to content