ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016 WE WRZĘPI

Czerwiec to najradośniejszy miesiąc roku dla wszystkich uczniów. Witamy upragnione wakacje, które można spędzić nie tylko pod palmami, w górach, nad morzem ale również u dziadków czy w domu rodzinnym! Najważniejsze, że są..

Zakończenie roku szkolnego, świętowały również przedszkolaki z oddziału przedszkolnego we Wrzępi. W podróży po różnych krainach prezentowały swoją wiedzę i umiejętności w zakresie słuchu, mowy, ruchu i logicznego myślenia.

Ich postępy śledzili rodzice. W ciekawym programie artystycznym śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze.

A co najważniejsze.. każdy, za swoją ciężką pracę, wspaniałe osiągniecia i bardzo dobre zachowanie otrzymał upominek w postaci książeczki i dyplomu, które będą pamiątką wspólnie spędzonych lat w przedszkolu.

Wśród przedszkolaków, znalazło się dwoje dzieci, które od września wkraczają w mury szkolne. „Małymi” absolwentami są Agnieszka Cupał i Krzysiu Wójcik. Jesteśmy dumni z tak wspaniał

Przedszkolakom, którzy od 1 września zasiądą w szkolnych ławach życzymy wielu sukcesów w nauce i radości z odkrywania tego co nowe.

/M. Klich/