SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

W NAUCE

Klasa I
Małgorzata Drabik, Hubert Filipski, Kamila Jarosz, Roksana Jarosz, Aleksandra Król, Wiktor Martyka, Filip Oleksy, Agnieszka Solak, Mateusz Waśniowski, Wiktor Wilk
Klasa II
Adrian Berner, Eryk Kozak, Natalia Bawół, Weronika Augustynek, Magdalena Czesak, Marlena Maj, Francesco Velotti
Klasa III
Julia Boryś, Kinga Cierniak, Gabriela Cupał, Marlena Giza, Marcelina Kosała, Paulina Maj, Karolina Oleksy, Sylwia Rachwał, Arkadiusz Solak, Dominika Struzik, Jakub Wałcerz, Remigiusz Zabiegała, Klaudia Zając
Klasa IV
Anna Hanek – śr.5,0, Agnieszka Krzeczowska – śr.5,0, Hubert Kwaśniak – śr.5,0, Monika Reźnik – śr.5,0, Zuzanna Cupał- śr.4,91, Izabela Opioła – śr.4,91
Klasa V
Julia Kuciel –śr.5,18, Weronika Rębacz –śr.5,18, Bartosz Kozak –śr.5,09, Aleksandra Latuszek –śr.4,19
Klasa VI
Patrycja Rachfał –śr.5,36, Mikołaj Rachfał –śr.5,36, Weronika Piwowarczyk–śr.5,36
NAJPILNIEJSZY UCZEŃ W SZKOLE
Nagrodę otrzymał Hubert Gurgul z klasy IV.
WE FREKWENCJI
KLASA III
Jakub Wałcerz
KLASA IV
Damian Piwowarczyk, Patrycja Strózik
KLASA V
Karolina Moskal, Bartłomiej Wałcerz
KLASA VI
Patrycja Rachfał
W SPORCIE

Uczniowie z klasy VI: Julia Golonka, Żaneta Jopek, Jakub Kot, Izabela Krupa, Sebastian Oleksy, Mikołaj Rachfał, Patrycja Rachfał, Sandra Solak, Karolina Wieczorek

W CZYTELNICTWIE

Mateusz Waśniowski- klasa I, Wiktor Wilk – klasa I, Aleksandra Król- klasa I, Weronika Augustynek-klasa II, Francesco Velotti- klasa II, Marlena Maj- klasa II, Marlena Giza – klasa III, Weronika Piwowarczyk – klasa VI

W SAMORZĄDZIE
Dziewczyny z klasy V: Julia Kuciel, Katarzyna Kordecka, Aleksandra Latuszek, Weronika Rębacz
W SKO
I miejsce: Marcelina Kosała – klasa III
II miejsce: Karolina Oleksy – klasa III, Wiktor Wilk – klasa I
III miejsce: Hubert Filipski – klasa I
Marlena Giza – klasa III
Arkadiusz Solak – klasa III
Kinga Cierniak – klasa III
Zuzanna Cupał – klasa IV
Wyróżnienie: Jakub Krzyściak – klasa III
Krystian Puedełek – klasa V
Justyna Cierniak – klasa V
W KONKURSACH
Gminny Konkurs Ortograficzny:
II miejsce – drużyna z klasy III w składzie: Julia Boryś, Remigiusz Zabiegała
Gminny Konkurs Plastyczno-Profilaktyczny „Nie dla nałogów i cyberprzemocy”
I miejsce- Patrycja Rachfał z klasy VI , III miejsce -Karolina Oleksy z klasy III
Gminny Konkurs Matematyczny „Rachmistrz”
IV miejsce- drużyna w składzie:
Mikołaj Rachfał z klasy VI, Adrian Rachwał z klasy V, Zuzanna Cupał z klasy IV
Gminny Konkurs Języka Angielskiego
IV miejsce-drużyna z klasy VI w składzie: Jakub Kot, Mikołaj Rachfał
Powiatowy Konkurs Plastyczny
„Ciesz się życiem bez palenia, powiedz fajkom do widzenia”
II miejsce- Agnieszka Krzeczowska z klasy IV
Gminny Konkurs Poezji w Publicznym Gimnazjum w Zaborowie
W kategorii recytacja wiersza : II miejsce Sandra Solak
W kategorii wiersz autorski: III miejsce Patrycja Rachfał

Nagroda Publiczności
w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Książka-przyjaciel prawdziwy”
dla drużyny z klasy II w składzie: Natalia Bawół, Adrian Berner, Eryk Kozak

Skip to content