ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

24 czerwca 2016 roku – to dzień długo wyczekiwany przez całą społeczność uczniowską naszej szkoły. Po 10 miesiącach wytężonej pracy nastały upragnione wakacje!

Z tej okazji uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w Mszy św. odprawionej w kościele parafialnym przez księdza proboszcza Stanisława Tabisia.
Następnie w Domu Ludowym odbył się uroczysty apel, który rozpoczął się od przekazania przez klasę VI sztandaru szkoły uczniom klasy V.
Zgodnie z tradycją część artystyczną na apelu przygotowała klasa VI, która pożegnała młodszych kolegów, nauczycieli i pracowników obsługi.
Absolwenci zaprezentowali wesoły program słowno – muzyczny, w którym to po raz kolejny pokazali swoje zdolności wokalne, taneczne i aktorskie.
Podziękowali wszystkim za wspólnie spędzone lata słowami wesołych piosenek ułożonych specjalnie na tę okazję, wzbogacając występ układami tanecznymi.
W tak szczególnym dniu, nie mogło zabraknąć podziękowań skierowanych do Rodziców.
W imieniu wszystkich uczniów, najstarszych kolegów pożegnała klasa V oraz wręczyła absolwentom pamiątkowe upominki, życząc sukcesów w nowej szkole.
Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Jaszczowska, która posumowała kończący się rok szkolny 2015/2016. Rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie klas i całej naszej szkoły, a nauczycielom i dzieciom za bardzo ciężką pracę podczas całego roku szkolnego. Złożyła także życzenia dalszych sukcesów i bezpiecznych, słonecznych wakacji.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, nagród i dyplomów uczniom z najlepszymi wynikami w nauce oraz za osiągnięcia w konkursach i sporcie.
W pierwszej kolejności uczniowie odebrali nagrody za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz za wzorową frekwencję.
Wszyscy uczniowie klasy I otrzymali wyróżnienia za zachowanie i wyniki w nauce.
Nagrodzeni zostali: Bal Laura, Cierniak Kacper, Cierniak Karol, Czaja Wiktor, Filipski Patryk, Fiołek Krystian, Kot Kacper, Krzyściak Nadia, Łaptas Wiktor, Mądra Emilia, Piwowarczyk Piotr, Przybyło Natalia, Strózik Igor, Tworzydło Karolina, Wyrzykowski Jakub


Za wzorową frekwencję nagrodę odebrała Natalia Przybyło.


W klasie II nagrody otzrymali:
Karolina Stachowicz, Irma Profus, Alan Skrzyński, Julia Młynarczyk, Brajan Jaroszek, Aleksandra Nowak, Bartłomiej Hanek, Emilia Golonka, Arkadiusz Cebula, Oskar Krupa, Paulina Rzeźnik.


Za wzorową frekwencję nagrodę odebrał Alan Skrzyński.


Wśród uczniów klasy III wyróżnieni zostali:
Mateusz Waśniowski, Wiktor Wilk, Małgorzata Drabik, , Filip Oleksy, Łukasz Opioła, Wiktor Martyka i Kamil Rogóż.
W klasie IV świadectwa z wyróznieniem i narody odebrali:
Kozak Eryk – 5,12; Berner Adrian – 5,09;
Bawół Natalia – 4,91; Czesak Magdalena – 4,91


Za 100% frekwencję –Bawół Natalia, Maj Marlena
Wśród narodzonych uczniów w klasie V znaleźli się:
Maj Paulina – śr. 5,09; Oleksy Karolina – śr. 5,0
Solak Arkadiusz – śr. 5,0; Boryś Julia – śr. 4,91
Cupał Gabriela – śr. 4,91; Kosała Marcelina – śr. 4,91
Cierniak Kinga – śr. 4,82; Struzik Dominika – śr. 4,82
Zając Klaudia – śr. 4,82
Z klasy VI świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem odebrali:

Hanek Anna – śr. 5,27; Cupał Zuzanna – śr. 5,18

Krzeszowska Agnieszka – śr.5,18; Opioła Izabela – śr.5,09

Kwaśniak Hubert – śr.5,09; Rzeźnik Monika – śr.5,0

Strózik Patrycja – śr. 5,0

Nagroda za 100% frekwencję trafiła do Patrycji Strózik i Karoliny Oleksy.
Zgodnie z tradycją naszej szkoły absolwent z najwyższą średnią ocen otrzymuje statuetkę „Super Uczeń”.


W roku szkolnym 2015/2016 statuetka
„Super Uczeń 2016”
trafiła do Anny Hanek.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Rodzice wszystkich wyróżnionych uczniów klasy VI otrzymali listy gratulacyjne.
Radzie Rodziców oraz Rodzicom uczniów klasy VI, którzy pracowali społecznie na rzecz naszej szkoły również zostały wręczone podziękowania.
Od wielu lat tradycją naszej szkoły jest wręczanie przez Panią Dyrektor Dorotę Jaszczowską Statuetki „Tadeuszka” w podziękowaniu za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.
W roku szkolnym 2015/2016 Statuetkę „Tadeuszka”
otrzymała Pani Katarzyna Oleksy.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Podczas apelu uczniowie klasy VI otrzymali także nagrody i medale za sukcesy sportowe.
Wśród medalistów znaleźli się:
Damian Piwowarczyk, Jakub Korcyl, Jakub Wilk, Patrycja Strózik, Zuzanna Cupał, Wiktoria Wieczorek.


Nagrody otrzymali:
Anna Hanek, Hubert Kwaśniak, Monika Rzeźnik, Izabela Opioła.
Wśród najlepszych czytelników biblioteki szkolnej znaleźli się:
Wiktor Łaptas, Brajan Jaroszek, Alan Skrzyński, Anna Hanek, Izabela Opioła, Mariola Młynarczyk.
Szkolna Kasa Oszczędności ufundowała dyplomy i nagrody za systematyczne oszczędzanie pieniędzy.
Nagrody trafiły do: Wiktora Łaptasa (I miejsce), Marceliny Kosała (II miejsce) oraz Marleny Giza, Huberta Filipskiego, Patryka Filipskiego, Krystiana Fiołka, Łukasza Opioła, Brajana Jaroszka (III miejsce).

Podczas apelu zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym pod hasłem: „Moje wymarzone wakacje” zorganizowanym przez Krakowski Bank Spółdzielczy.
Nagrody otrzymali: Jakub Wyrzykowski, Piotr Piwowarczyk, Wiktor Łaptas i Arkadiusz Cebula.

Za pracę w sklepiku szkolnym nagrody odebrały uczennice klasy V:
Karolina Oleksy, Julia Boryś, Marcelina Kosała, Kinga Cierniak.


W roku szkonym 2015/2016 naszą szkołę pożegnali:

(Stoją od lewej) Anna Hanek, Izabela Opioła, Monika Rzeźnik, Jakub Wilk, Damian Piwowarczyk, Patrycja Strózik, Wiktoria Wieczorek, Agnieszka Krzeczowska, Hubert Kwaśniak, Jakub Korcyl, Jakub Maziarz

(Siedzą od lewej) Karolina Oleksy, Mariola Młynarczyk, Zuzanna Cupał

Wychowawcą klasy była Pani Małgorzata Książek.


Po apelu wszyscy uczniowie spotkali się z wychowawcami, aby odebrać świadectwa.

Jeszcze tylko pamiątkowe zdjęcie i możemy ruszać na upragnione wakacje!!!

Życzymy wszystkim uczniom, aby wakacyjne miesiące były wielkim odkrywaniem świata, a oni jego badaczami i odkrywcami…

Do zobaczenia 1 września 🙂