DZIEŃ MATKI I OJCA WE WRZĘPI

„ Kochanym Rodzicom” – takie hasło towarzyszyło przedszkolakom w spotkaniu z okazji Dnia Mamy i Taty, które odbyło się wieczorem 10 czerwca 2016 w oddziale przedszkolnym we Wrzępi. Na początku były wesołe wiersze i piosenki skierowane do rodziców.

Głównym punktem programu stał się spektakl pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” wyreżyserowany i przygotowany przez Małgorzatę Klich. W trakcie jego trwania na widowni panowała głęboka cisza.

Rodzice z zaciekawieniem oglądali swoje pociechy, które grały jak w prawdziwym teatrze. Emocji dodała muzyka, dekoracja i bardzo ciekawe stroje królewskiej rodziny, księżniczek i dworzan.

U boku królewskiej rodziny wystąpił błazen bawiąc widzów swym zachowaniem. To efekt wieloletniej pracy z przedszkolakami, które pokonały tremę i znacznie rozwinęły proces zapamiętywania.

Przedszkolaki obdarowały zaproszonych gości wspaniałymi własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek.

Swoim zaangażowaniem w przygotowanie spotkania dzieci wyraziły rodzicom ogromną wdzięczność za ich miłość i trud.

„To dom jest dla nich najlepszym miejscem pod słońcem na ziemi, w którym dano im prawo dokonywania wyborów mogących przygotować je do odpowiedzialnych decyzji w przyszłości.”

/M. Klich/

Skip to content