KONKURS RECYTATORSKI PRZEDSZKOLAKÓW

W krainie dziecięcej poezji

Dnia 31 marca 2017 r., w oddziale przedszkolnym we Wrzępi odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt.: ” W krainie dziecięcej poezji”. Konkurs wzbudził wielkie zainteresowanie wśród Przedszkolaków.
Dzieci biorące udział w konkursie recytowały wiersze swoich ulubionych autorów m. in. : Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej. Przedstawiane wiersze były zabawne, a tym samym wpadające w ucho. Każdy z recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów. Uroku dodała ciekawa charakteryzacja. Najpiękniej prezentował się bałwanek, kotek, kaczka, mucha, piesek i pirat. Specjalnie powołana komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców : Marcelinę Zając oraz Filipa Kłyś.
W związku z wyrównanym poziomem prezentacji wierszy pozostałym uczestnikom przypadło drugie miejsce tj. P. Bawół, M. Cupał, Z. Cupał, Ł. Czaja A. Dziadura, P.Kępa K. Klich, N. Maj B. Nicpoń, M. Wójcik, O. Zając.
Uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez panią Małgosię oraz ks. Józefa Sadowskiego.
Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie uczestników, uczestnikom za dzielną postawę.
/M. Klich/