TWÓRCZE PROJEKTY PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 20 kwietnia 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego we Wrzępi podjęły pracę grupową w zakresie projektowania strojów. Zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, wykonano je z materiałów, które możemy nazwać „ekologicznymi”. Większość to odpady: butelki po napojach, stare gazety, worki foliowe, tektura.

Mali projektanci własnoręcznie tworzyli kreacje, które nie tylko są praktyczne i oryginalne, ale również mało kosztowne. Przygotowane stroje stały się inspiracją do zabawy w prawdziwy pokaz mody. Modele i modelki prezentowały je przy dźwiękach współczesnej muzyki. Twórcze projekty przedszkolaków wzbogaciły wiedzę o środowisku, recyklingu, rozwinęły wyobraźnię oraz umiejętność pracy zespołowej.

/M. Klich/