WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW DO CENTRUM ROZRYWKI W BRZESKU

7 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na wycieczkę do Brzeska, której celem były zabawy w centrum rozrywki. Przedszkolaki czym prędzej, po zdjęciu wierzchniej odzieży i obuwia ruszyły do zabawek, które już na nie czekały. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenu z piłeczkami.

Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki i miniaturowych domków.

Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha w którym można było odpocząć.

Atrakcją była również ogromna tablica, na której można było tworzyć rysunki. W czasie dwu godzinnego pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo postanowiliśmy zapełnić brzuszki smacznymi przekąskami.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wracaliśmy do domów.
/M. Klich/
Skip to content